Rusza niezwykła inicjatywa w Białogardzie – 10 grudnia rozpoczyna się pierwsza edycja akcji charytatywnej skierowanej na pomoc lokalnym schroniskom dla psów i kotów. To wyjątkowe wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, których serca biją dla czworonożnych przyjaciół. Wymiana prezentów jest prostym konceptem: za darowiznę w postaci karmy dla psów lub kotów lub żwirku dla kotów, darczyńcy będą mieli szansę na otrzymanie prawdziwej świątecznej choinki.

Okres zimowy to czas szczególnej próby dla zwierząt znajdujących się w schroniskach. Dlatego właśnie organizujemy zbiórkę karmy dla tych potrzebujących psów i kotów. Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć naszą akcję, otrzyma w zamian piękną, pachnącą lasem żywą choinkę – mówią Paweł Szyszlak i Jakub Górski, radny miejski i jednocześnie jeden z organizatorów tego dobroczynnego wydarzenia.

Z serdecznym apelem zwracamy się do potencjalnych darczyńców: prosimy, aby wasza hojność przełożyła się na co najmniej 5 kg karmy dla zwierząt. Takie wsparcie naprawdę może zrobić różnicę dla życia naszych czworonożnych podopiecznych.