Niedalino, malowniczo położone nad rzeką Radew, było miejscem świętowania Gminnego Dnia Dziecka organizowanego przez gminę Świeszyno. To wydarzenie, które odbyło się w atmosferze cyrku, przyciągnęło do miejscowości wiele rodzin.

Organizatorzy zapewnili szereg różnorodnych atrakcji dla najmłodszych. Dzieci miały okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach artystycznych, gdzie mogły stworzyć swoje unikalne dzieła malarskie. Dodatkowo, dostępne były pistolety wodne napełnione kolorowymi farbami, które umożliwiały malowanie na sztalugach. Na terenie imprezy nie zabrakło również tak ukochanych przez dzieci dmuchańców.

Wśród propozycji dla najmłodszych znalazły się również możliwość wykonania kolorowego warkoczyka czy ręcznie malowanego tatuażu. Ponadto, dzieci mogły brać udział w różnorodnych grach i zabawach interaktywnych, takich jak popularne przeciąganie liny.

Uczestnicy festynu nie musieli martwić się o brak przekąsek. Na miejscu działały stoiska gastronomiczne, na których dostępna była między innymi słodka wata cukrowa oraz wiele innych smakołyków i napojów.

Punktem kulminacyjnym imprezy był występ grupy cyrkowej „Mosaic”, który stanowił główną atrakcję programu.