Począwszy od godziny 12 w najbliższą sobotę, na koszalińskiej giełdzie odbędzie się wydarzenie charytatywne. Jego nadrzędnym celem jest zdobycie funduszy na leczenie małej Tosi z Białogardu. Pięcioletnia dziewczynka potrzebuje wsparcia finansowego, aby zapewnić jej terapię neurostymulacji, niezbędne leki oraz specjalistyczne okulary.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez lokalny klub motoryzacyjny – BMW Klub Koszalin. Centralnym punktem imprezy mają być licytacje, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zdobyć różnego rodzaju vouchery na usługi, a także zniżki do popularnych sklepów. Na aukcji pojawią się również unikalne, ręcznie zrobione zegarki stworzone z części samochodów BMW. To jednak nie koniec atrakcji.

Organizatorzy przygotowali również szereg innych aktywności. Wśród nich znajdzie się m.in. konkurencja w przeciąganiu samochodu oraz zawody na najgłośniejszy wydech i najlepsze car audio. Dla najmłodszych gości przewidziano dmuchańce, słodką watę cukrową, slushy oraz elektryczne gokarty.

Impreza rozpocznie się o południu i potrwa do późnych godzin nocnych. Organizatorzy zachęcają do licznych odwiedzin, a wstęp na wydarzenie jest wolny.