Oczekuje się, że ten dzień przyniesie nam upały. Już od godziny siódmej rano termometry powinny pokazywać dość wysoką temperaturę na ten poranek, bo aż 16 stopni Celsjusza. Najgoręcej ma być około godziny czternastej, kiedy to możliwa jest temperatura aż do 26 stopni. Wraz z zachodem słońca, jednak, temperatura powinna zacząć delikatnie spadać, osiągając o godzinie 22:00 poziom 18 stopni Celsjusza.

Niebo nad Białogardem powinno być jasne i bezchmurne przez cały dzień. Już od kilku dni nie obserwuje się opadów deszczu w tym mieście i również w tym dniu nie są one prognozowane. Co więcej, na ten dzień przewiduje się słaby wiatr o zmiennym kierunku, który będzie wiał z prędkością wynoszącą 9 km/h.

Na koniec, warto jeszcze wspomnieć o indeksie promieniowania UV, który osiągnie poziom 4 na skali dziesięciostopniowej. Dla tych, którzy planują spędzić ten dzień na zewnątrz, mamy kilka sugestii: warto unikać przebywania na pełnym słońcu, nosić ubrania zakrywające ciało, szczególnie te części narażone na działanie promieni słonecznych oraz zabezpieczyć oczy za pomocą okularów przeciwsłonecznych. Dobrze jest także pamiętać o nakryciu głowy i stosowaniu kremu z filtrem przeciwsłonecznym.