Masz ochotę na pyszną kawkę? A może chcesz schować się przed chłodnym i deszczowym popołudniem? Najwyższy czas sprawdzić lokalne kawiarnie. Białogard nie jest dużym miastem, ale to wcale nie oznacza, że w mieście brakuje lokali na światowym poziomie. Zapraszamy na krótką listę 3 najlepiej ocenianych kawiarni w Białogardzie!

Modna Café

Kawiarnia w samym centrum Białogardu każdego dnia kusi znakomitym aromatem kawy i słodkości. To jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie miasta i znakomicie sprawdzi się jako remedium na ponure jesienne poranki i popołudnia.

Niewątpliwą zaletą lokalu Modna Café jest również miła obsługa i przytulny wystrój wnętrza. Możesz zamówić pyszny sernik krówkowy i kawę, a następnie usiąść przy oknie i rozkoszować się chwilą. Tak rzadko pozwalamy sobie na chwile przyjemności i relaksu!

Kawiarnia Ekler

Właściciele kawiarni Ekler dokonali ciekawego połączenia. Od niedawna w kawiarnio-cukierni pojawiła się pizza. To zdecydowanie zmiana na plus. Odtąd osoby, które przychodziły do Eklera na pyszne kanapki, będą miały szerszy wybór wytrawnych dań. Oprócz tego stałą pozycję w menu kawiarni zajmują ciasta, ciasteczka i lody. Oczywiście nie może zabraknąć też kawy.

W Eklerze przygotowują również torty okolicznościowe. Przed odebraniem tortu warto się upewnić, czy napisano na nim dobre imię, gdyż na przestrzeni lat zdarzały się pomyłki.

Cukiernia Sydonia

Sydonia to miejsce, które oparło się upływowi czasu. Oryginalny, klimatyczny wystrój kawiarenki od wielu lat gości miejscowych i przyjezdnych. Cukiernia zlokalizowana jest niedaleko dworca, stąd jest to idealne miejsce dla zmęczonych podróżnych.

Na miejscu nie zapłacisz kartą, ale jeśli zignorujesz tę drobną niedogodność, z pewnością się nie rozczarujesz. Pyszne ciasta, przekąski i kawa. Sydonia to idealne miejsce na odpoczynek! Z pewnością znajdziesz tu zaciszny stolik, który pozwoli Ci na chwilę oderwać się od swoich obowiązków i trosk!