Sezon jesienny w pełni, a my coraz więcej czasu chcemy spędzać w przytulnych wnętrzach, z kubkiem ciepłej herbaty i dobrym jedzeniem. Póki restauracje są otwarte, warto skorzystać i zjeść coś dobrego w miłym klimacie. Aby zachęcić Was do wyjścia z domu, przygotowaliśmy krótki ranking najlepiej ocenianych restauracji w Białogardzie!

Pod Zegarem Bistro&Caffe

Przytulna, klimatycznie urządzona restauracja, w której zawsze poczujesz się dobrze. Zróżnicowane menu przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym smakoszom. Co więcej, jedzenie jest naprawdę dobre i widać to po opiniach internautów. Restauracja Pod Zegarem Bistro&Caffe cieszy się najwyższą oceną spośród wszystkich lokali gastronomicznych w mieście.

Jeśli masz ochotę spędzić miłe popołudnie i zjeść coś pysznego, na przykład danie, którego nigdy nie będzie Ci się chciało przyrządzić w domu, koniecznie odwiedź restaurację przy Staromiejskiej 28. Nie rozczarujesz się! Rozsądne ceny, smaczne jedzenie, duże porcje i sympatyczna atmosfera. Czy można znaleźć lepszy sposób na umilenie sobie ponurego, jesiennego dnia?

Naleśnikarnia Arlekin

Naleśniki to jedno z najpopularniejszych dań na polskich stołach. To ten typ jedzenia, którym nie sposób się znudzić. Od czasu do czasu warto zostawić domową patelnię w spokoju i udać się na obiad do restauracji Arlekin. Tutejsze naleśniki to prawdziwa uczta dla podniebienia!

W karcie dań znajduje się mnóstwo rodzajów naleśników na słodko i słono. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie, a my polecamy wyjście ze swojej strefy komfortu i zamówienie oryginalnego połączenia składników. Opinie klientów mówią same za siebie!

Boho Boho restauracja

Trzecią najpopularniejszą i najlepiej ocenianą restauracją w Białogardzie jest Boho Boho. To lokal będący połączeniem restauracji i kawiarni. Bardzo fajnie urządzony, nowoczesny, z miłą obsługą i niebanalnym menu. W Boho Boho poczujesz się dobrze! Restaurację szczególnie docenią miłośnicy burgerów  i… dobrej kawy!

Klienci doceniają również obecność miejsc parkingowych i dobrą lokalizację restauracji. To miejsce ma wielu stałych klientów!