Młodzieżowy Dom Kultury (MDK) w Białogardzie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Rozświetlenie choinki świątecznej, które odbędzie się dokładnie o godzinie 17:00, to główna atrakcja tego uroczystego popołudnia. To wyjątkowe spotkanie oznacza oficjalne rozpoczęcie sezonu świątecznego w naszych progach.

Ale to nie wszystko! Oprócz ceremonii rozpalania światełek na choince, przygotowaliśmy wiele innych atrakcji. Wśród nich znajdą się zabawy świąteczne pod okiem doświadczonego animatora, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości i śmiechu. Nie zabraknie też występów naszych utalentowanych podopiecznych z MDKu. Ich umiejętności i kreatywność na pewno zachwycą wszystkich uczestników.

Na końcu, każdy będzie mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i jego elfami na specjalnie przygotowanej ściance świątecznej. Aby dopełnić atmosferę magii i radości, każdy uczestnik otrzyma od nas mały upominek.

Kiedy i gdzie? Zapraszamy do MDK przy ulicy Grunwaldzkiej 49 w Białogardzie. Świętowanie rozpoczyna się o godzinie 17. Czekamy na Was!