W ten weekend, Szczecinek i Białogard ożywią się filmową ekscytacją dzięki zorganizowanemu tam letniemu kinu plenerowemu. Goście tego wydarzenia będą mieli okazję obejrzeć repertuar pełen znakomitych filmów, a także spotkać się z niektórymi ze znanych twórców filmowych. Na pierwszym miejscu, na ekranie pojawi się dramat komediowy „7 uczuć”, a następnego dnia zostanie zaprezentowany film „Bo we mnie jest seks” z udziałem jego reżyserki, Katarzyny Klimkiewicz.

Pierwszy pokaz odbędzie się w piątkowy wieczór w Centrum Konferencyjnym Zamku w Szczecinku, gdzie widzowie będą mieli okazję zobaczyć film „7 uczuć” wyreżyserowany przez Marka Koterskiego. W tej przepełnionej humorem produkcji, publiczność ponownie spotka Adasia Miauczyńskiego, który przypomina sobie swoje dawne lata. Ta nostalgiczna podróż do przeszłości pełna jest śmiechu oraz momentów wzruszeń i refleksji. W obsadzie znalazło się wiele znanych twarzy polskiego kina, takich jak Michał Koterski, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Marcin Dorociński i Gabriela Muskała. Film zostanie wyświetlony o godzinie 20:00.

Następnego dnia, w sobotę, Park Orła Białego w Białogardzie stanie się miejscem spotkania z Katarzyną Klimkiewicz, reżyserką filmu „Bo we mnie jest seks”. To film biograficzny opowiadający o jednej z ikon polskiej popkultury, uznanej aktorce i piosenkarce, która była również główną bohaterką skandali PRL-u. Wyjątkowy charakter filmu podkreśla lekka i zwiewna forma oraz znakomita rola Marii Dębskiej, która przyniosła jej główną nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Spotkanie oraz pokaz filmu rozpoczną się o godzinie 20:00.