Znajdujemy się na progu wielkiego sportowego wydarzenia, które wstrzymuje oddech wielu entuzjastom sztuk walki. Mowa o gali DWM Fight Night, której nadchodzący termin powoduje coraz większe poruszenie. Wszystko zostało zapowiedziane podczas konferencji prasowej, która miała miejsce w miejscowym Domu Kultury w Białogardzie. Dawid Walasek, główny organizator gali, dał nam niewielki wgląd w planowane atrakcje.

Według Walaska, kibice mogą spodziewać się wielu niespodzianek. Na ten moment pewne jest jednak to, że podczas tego wydarzenia zostanie przeprowadzone aż 10 zaciętych walk: dziewięć w stylu mieszanych sztuk walki (MMA) i jedna bokserska.

Oficjalnie potwierdzono już, że gala odbędzie się 23 września. Wybrany na miejsce rozgrywek obiekt to hala widowiskowo sportowa Liceum Ogólnokształcącego im. Bogusława X w Białogardzie.

Podczas gali zawalczą tacy zawodnicy jak Dawid Romański, Artur Piotrowski, Krzysztof Sowa i Adrian Wieliczko z Białogardu. Dodatkowo, widzowie będą mieli okazję zobaczyć walki debiutantów.

Mateusz „Tarzan” Leśniak, który prowadził konferencję, ujawnił również, że na wydarzeniu pojawi się kilka znanych postaci ze świata freak fight. Jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę obecność specjalnego gościa – Mateusza Borka.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne informacje dotyczące gali DWM Fight Night, które mają być ujawnione w najbliższym czasie.